Provincie Groningen

Coach ondernemers

Provincie Groningen

De opdracht­omschrijving

Organisatie
Wij zetten ons in voor een prettige werk- en leefomgeving voor alle Groningers! De provincie doet het werk waarvoor het Rijk te groot is en de gemeenten te klein. Maar dit doen wij niet alleen. We werken samen met inwoners, medeoverheden, bedrijven en maatschappelijke organisaties hard aan alle uitdagingen waar we in Groningen voor staan. Zo verzilveren we kansen op het gebied van leefbaarheid, economie, vergroening, digitalisering en ecologie.

Al ruim 400 jaar zetten we ons in voor Groningen. Door te zorgen voor onze natuur, landschap en woningbouw. Maar ook door wegen aan te leggen en te onderhouden. We ondersteunen culturele activiteiten en organisaties zodat het culturele aanbod in Groningen levendig blijft. Er zijn subsidies voor het bedrijfsleven en ondernemers, om ze te helpen innoveren en verduurzamen.

Werken bij ons
Met onze vakkennis, betrokkenheid en liefde voor het gebied zorgen we er voor dat Groningen een plek is waar inwoners en gasten graag zijn. Wij werken allemaal met passie voor de samenleving. Dat vind je ook terug in de werksfeer. We werken veel samen om doelen te bereiken. We bieden veel ruimte voor eigen initiatief en het nemen van eigen verantwoordelijkheid. Samen met collega's werk je aan uiteenlopende opdrachten, in een complexe maar vooral uitdagende omgeving. Geen dag bij de provincie is hetzelfde!

Opdracht
Opdrachtomschrijving
Ondernemers in het aardbevingsgebied lopen tegen andere problemen aan dan daarbuiten. De aardbevingsschade en de versterkingsopgave resulteren in extra zorgen, onzekerheden en administratie. Vanuit de provincie wordt er geprobeerd deze ondernemers te ondersteunen doormiddel van het Mkb-programma. Doel van dit programma is om het midden- en kleinbedrijf te ontzorgen en te helpen met het bieden van een toekomstperspectief. Vanuit het Mkb-programma worden consulenten ingezet om ondernemers te begeleiden, te ontzorgen en te faciliteren in overzicht, afstemming en coördinatie bij het vormgeven van de integrale oplossing zodat de ondernemer weer kan ondernemen.

De functie van consulent is daarmee veelzijdig: een consulent heeft de rol van vertrouwenspersoon die naast de ondernemer staat en (mee) helpt de problematiek in kaart te brengen, meedenkt over oplossingen en de ondernemer kan ontzorgen bij procedurele kwesties. Daarnaast helpt de consulent bij het organiseren van de juiste kennis en expertise. Hij/zij is een spin in het web, die de weg weet naar betrokken instanties zoals ondernemersportaal GroBusiness, het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) en de Nationaal Coördinator Groningen (NCG).

Benodigd aantal professionals
1.

CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.

Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr.

Planning
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op een nader te bepalen moment. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen zo spoedig mogelijk bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Aantoonbare werkervaring met het begeleiden/adviseren van ondernemers;
  • Aantoonbare werkervaring met regels en procedures binnen de overheid;

De Wensen

  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met het begeleiden/adviseren van ondernemers;
  • Aantoonbare kennis met aardbevingsproblematiek.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox