Gooise Meren

Taxateur niet woningen

Gooise Meren

De opdracht­omschrijving

Organisatie
Bussum, Naarden en Muiden vormen samen gemeente Gooise Meren met ruim 60.000 inwoners. Onze organisatie is plat en overzichtelijk met 450 medewerkers. We vertrouwen elkaar, zijn wendbaar en werken doelgericht met impact voor het bestuur, de inwoners en collega’s.

We stimuleren medewerkers zichzelf te zijn en te vertrouwen op hun kennis en intuïtie. Als je leergierig bent zijn er vele mogelijkheden om te experimenteren en jezelf te ontwikkelen. Onze medewerkers hebben een open blik naar buiten en naar elkaar. Ze durven vragen te stellen en kritisch te zijn. En bovenal: ze hebben plezier in hun werk.

Ook Gooise Meren staat gesteld voor complexe vraagstukken. We proberen die vraagstukken zo simpel mogelijk te houden. Door bij de essentie van de opgave te blijven, is het voor medewerkers duidelijk wat hun aandeel is en welke rol ze daarin hebben. Ze voelen zich mede eigenaar van de oplossing.

We hebben een stevige organisatie die zichzelf continue ontwikkelt. Dat doen we geleidelijk en op een zo natuurlijk mogelijke manier. Soms hebben we tijdelijk mensen nodig voor projecten, nieuwe opgaven of vervanging. Daarvoor zoeken we inspirerende teamspelers die effectief werken: doortastend, ondernemend, besluitvaardig. Passend bij onze organisatie.

Opdracht
We zijn op zoek nar een taxateur die ons kan ondersteunen bj het afahendlen van de bezwaarschriften niet woningen, de PMA niet - woningen, de herwaarderingen 2026 niet woningen. Ruime kennis en ervaring met het taxeren van niet woningwen ( courant en incourant) is een vereiste.

Belangrij k onderdeel van deze opdracht is het overdragen van jouw kennis en vaardigheid van taxateren van niet woningen aan de interne taxateurs. Jje pakt hierin een begeleidende rol en neemte het initiatief om de kennisoverdracht te organiseren.

Je kunt zelfsatandig aan het werk en hebt ervaring met Gouw. Jje hebt een pro-actieve houding en weet van aanpakken., Thuiswerken is mogelijk, maar je bent minimaal één keer per week op kantoor.

De werkzaamheden bestaan uit: 

  • taxatie technisch afahandlelen van de bezwaarschriften
  • beantwoorden in Gouw-it van de door belanghebbenen ingediend e grieven
  • plannen en houden van hoorzittingen (zowel telefonisch als fysiek op het gemeentehuis)
  • indien nodig het doen van inpandige opnames en belanghebbenden te woord staan
  • voeren van vooroverleg met groot belanghebbenden tbv aanslagoplegging 2025
  • taxeren van courante en incourante objecten tbv de herwaardering 2025
  • uitvoeren van PMA niet woningen 
  • actieven begeleiding van interne taxateurs, zodat zij zelfstandig de taxaties niet woningen kunnen uitvoeren (groeimodel)

Competenties

  • Aanpassingsvermogen;
  • Uitdrukkingsvaardigheid (mondeling);
  • Uitdrukkingsvaardigheid (schriftelijk);
  • Klantgericht;
  • Delegeren;
  • Luisteren;
  • Doorzettingsvermogen;
  • Tactisch gedrag;
  • Motiveren;
  • Resultaatgericht werken;
  • Samenwerken;
  • Overtuigen;
  • Assertiviteit;
  • Besluitvaardigheid;
  • Organiseren;
  • Kritisch;
  • Analyserend vermogen;
  • Plannen en organiseren.

Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 9. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.

Benodigd aantal professionals
1.

CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.

Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr
Is hybride werken mogelijk: Ja

 

De Eisen

  • Minimaal 8 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 15 jaar als taxateur niet woningen;
  • Uiterlijk beschikbaar per 7 april 2025 voor minimaal 32 uur per week gedurende de gehele inhuurperiode.

De Wensen

  • Aantoonbare afgeronde opleiding WOZ taxateur.
  • Aantoonbare werkervaring als taxateur niet woningen bij een gemeente met minimaal 50.00 inwoners (benoem dit duidelijk in het cv);
  • Aantoonbare werkervaring Gouw 7/2 (benoem dit duidelijk in het cv);
  • Aantoonbare werkervaring met grootbelanghebbenden (objecten met een grote WOZ waarde, groot financieel belang of niet-standaard objectafbakening) (benoem duidedelijk in het cv);
  • Aantoonbare werkervaring met het overdragen van kennis en vaardigheden mbt taxateren van niet-woningen (benoem dit duidelijk in het cv).

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
26 maart 2025 om 08:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Dit betreft een detacheringsopdracht. Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 15% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox